PP SKARSZEWY - Komenda Powiatowa Policji w Starogardzie Gdańskim

Biuletyn Informacji Publicznej


Uwaga! 

Podane adresy mailowe nie służą do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków oraz skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowi odbierają pocztę i telefony komórkowe w godzinach swojej służby. 


W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr alarmowy 112. W przypadku trudności w nawiązaniu kontaktu telefonicznego lub mailowego z dzielnicowym należy skontaktować się z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim pod nr tel. 4774 27 222 w celu uzyskania informacji dotyczących możliwości i form kontaktu z dzielnicowym.

Zdjęcie

stopień, imię i nazwisko,
telefon służbowy

rejon służbowy

sierż sztab.

Sebastian Kosecki

47 74 27 272

kom. 571 335 261

dzielnicowy.skarszewy1@gd.policja.gov.pl

w zastępstwie

st. asp.

Marcin Żabiński 

 

SKARSZEWY ULICE:

Drogowców, Dworcowa, Gdańska, Górna, Kowalska, Krótka, Grobla, Mickiewicza, Młyńska, Os. Gen. Sikorskiego, Pl. Gen. Hallera, Sobieskiego, Szkolna, Św. Jana, Spokojna, Wąska, Wodna, Wybickiego, Zamkowa, Zduńska, Działkowa, Kwiatowa, Os. Kardynała Wyszyńskiego.

Priorytetowy plan działania dzielnicowego:

w okresie od 01.07.2020 do 31.12.2020 roku, zakładanym celem do osiągnięcia jest ograniczenie wykroczeń związanych ze spożywaniem alkoholu w miejscu zabronionym. Do zdarzeń tych dochodzi w Skarszewach w rejonie skrzyżowania ulicy Mickiewicza z ul. Dworcową.

 st. asp.

Marcin Żabiński 

47 74 27 272

kom. 571 335 262

dzielnicowy.skarszewy2@gd.policja.gov.pl

SKARSZEWY ULICE:

Akacjowa, Bednarska, Błękitna, Borówienko, Bukowa, Brzozowa, Cisowa, Chojnicka, Dębowa, Jaśminowa, Kamierowska, Kopernika, Kasztanowa, Klonowa, Ściegiennego, Leśna, Kościerska, Kościuszki, Kleszczewska,  Nad Stawem, Objazdowa, Ogrodowa, Polna, Różana, Rzeczna, Rzemieślnicza, Sosnowa, Starogardzka, Słoneczna, Tczewska, Wrzosowa, Wczasowa, Wichrowa, Zakładowa, Zielona.

Priorytetowy plan działania dzielnicowego:

w okresie od 01.07.2020 do 31.12.2020 roku, zakładanym celem do osiągnięcia jest ograniczenie wykroczeń związanych ze spożywaniem alkoholu w miejscu zabronionym. Do zdarzeń tych dochodzi w Skarszewach na ul. Kościerskiej w rejonie wiaty przystankowej. 

 

 

mł. asp.

Wojciech Szarstuk 

47 74 27 272

kom. 571 335 260

dzielnicowy.skarszewy3@gd.policja.gov.pl

 

Godziszewo, Godziszewo-Marianka, Mirowo Duże, Nowe Gołębiewko, Demlin, Bolesławowo, Obozin, Kamierowo, Kamierowskie Piece, Trzcianka, Bożepole Królewskie, Przerębska Huta, Szczodrowo, Szczodrowo Celmerostwo, Szczodrowski Młyn, Wolny Dwór, Wilki, Nowy Wiec, Zapowiednik, Bączek, Czarnocin, Jaroszewy, Pogódki, Koźmin, Więckowy, Junkrowy, Zamkowa Góra, Malary.

Priorytetowy plan działania dzielnicowego:

w okresie od 01.07.2020 do 31.12.2020 roku, zakładanym celem do osiągnięcia jest ograniczenie zdarzeń związanych ze spożywaniem alkoholu w miejscach objętych zakazem w myśl przepisów Ustawy o wychowaniu w trzeźwości. Do zdarzeń tych dochodzi w obrębie sklepu spożywczo-przemysłowego w  miejscowości Godziszewo przy ul. Tczewskiej 11.

Metryczka

Data publikacji : 30.06.2019
Data modyfikacji : 07.09.2020
Podmiot udostępniający informację:
Komenda Powiatowa Policji w Starogardzie Gdańskim
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Kierownik PP w Skarszewach
Osoba udostępniająca informację:
Marcin Kunka Jednoosobowe Stanowisko ds Prasowo-Informacyjnych
Osoba modyfikująca informację:
Marcin Kunka
do góry