PP SKARSZEWY - Komenda Powiatowa Policji w Starogardzie Gdańskim

Biuletyn Informacji Publicznej


Uwaga! 

Podane adresy mailowe nie służą do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków oraz skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowi odbierają pocztę i telefony komórkowe w godzinach swojej służby. 


W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr alarmowy 112. W przypadku trudności w nawiązaniu kontaktu telefonicznego lub mailowego z dzielnicowym należy skontaktować się z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim pod nr tel. 4774 27 222 w celu uzyskania informacji dotyczących możliwości i form kontaktu z dzielnicowym.

Zdjęcie

stopień, imię i nazwisko,
telefon służbowy

rejon służbowy

mł. asp.

Maciej Drywa

47 742 72 72

kom. 571 335 261

dzielnicowy.skarszewy1@gd.policja.gov.pl

 

 

SKARSZEWY ULICE:

Chabrowa, Drogowców, Dworcowa, Działkowa,  Gdańska, Górna, Grobla Mickiewicza, Kościelna, Kowalska, Krótka, Kwiatowa, Łąkowa, Młyńska, Os. Gen. Sikorskiego, Plac Gen. Hallera, Rumiankowa, Sobieskiego, Spokojna, Szkolna, Św. Jana, Targowa, Wąska, Wodna, Wybickiego, Zamkowa, Zduńska.

Priorytetowy plan działania dzielnicowego:

w okresie od 01.01.2023 do 30.06.2023 roku, zakładanym celem do osiągnięcia jest wyeliminowanie zjawiska związanego z nieprawidłowym parkowaniem pojazdów na parkingu dla autobusów szkolnych. Do zdarzeń tych dochodzi na ul. Dworcowej 27 w rejonie Szkoły Podstawowej w Skarszewach.

 

 mł. asp.

Michał Bukowski  

47 742 72 72

kom. 571 335 262

dzielnicowy.skarszewy2@gd.policja.gov.p

SKARSZEWY ULICE:

Akacjowa, Bednarska, Błękitna, Borówienko, Bukowa, Brzozowa, Chojnicka, Cisowa,  Deszczowa, Dębowa, Długa, Jaśminowa, Kamierowska, Kasztanowa, Kleszczewska, Klonowa, Kopernika,  Kościerska, Kościuszki, Księdza Ściegiennego, Leśna, Na wzgórzu, Nad Stawem, Objazdowa, Ogrodowa, Osiedlowa, Piaskowa, Pogodna,  Polna, Putynkowskiego, Różana, Rzeczna, Rzemieślnicza, Słoneczna, Sosnowa, Starogardzka,Tczewska, Tęczowa, Topolowa, Wczasowa, Wichrowa, Wrzosowa, Zakładowa, Zielona.

Priorytetowy plan działania dzielnicowego:

w okresie od 01.01.2023 do 30.06.2023 roku, zakładanym celem do osiągnięcia jest wyeliminowanie zdarzeń związanych z kradzieżami artykułów w sklepie przy ul. Kościerskiej 13B w Skarszewach.

 

mł. asp.

Wojciech Szarstuk 

47 742 72 72

kom. 571 335 260

dzielnicowy.skarszewy3@gd.policja.gov.pl

 

Barka, Bączek, Bolesławowo, Bożepole Królewskie, Czarnocin, Demlin, Godziszewo, Jaroszewy, Jastrzębie Skarszewskie, Junkrowy, Kamierowo, Kamierowskie Piece, Koźmin, Krawusin, Malary, Marianka, Mirowo Duże, Nowe Gołębiewko,  Nowy Wiec, Obozin, Pogódki, Probowstwo, Przerębska Huta, Ruś,  Szczodrowo, Szczodrowski Młyn, Trzcianka, Wałachowo, Więckowy, Wilcze Góry, Wilki, Wolny Dwór, Zapowiednik.      

Priorytetowy plan działania dzielnicowego:

w okresie od 01.01.2023 do 30.06.2023 roku, zakładanym celem do osiągnięcia jest wyeliminowanie wykroczeń związanych z niezachowaniem zwykłych środków ostrożności przy trzymaniu psów. Do zdarzeń tych dochodzi w miejscowości Bolesławowo.

Metryczka

Data publikacji : 17.01.2022
Data modyfikacji : 21.03.2023
Podmiot udostępniający informację:
Komenda Powiatowa Policji w Starogardzie Gdańskim
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Kierownik PP w Skarszewach
Osoba udostępniająca informację:
Marcin Kunka Jednoosobowe Stanowisko ds Prasowo-Informacyjnych
Osoba modyfikująca informację:
Marcin Kunka
do góry