PP KALISKA - Komenda Powiatowa Policji w Starogardzie Gdańskim

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Uwaga! 

Podane adresy mailowe nie służą do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowi odbierają pocztę i telefony komórkowe w godzinach swojej służby. 

W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112. W przypadku trudności w nawiązaniu kontaktu telefonicznego lub mailowego z dzielnicowym należy skontaktować się z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim pod nr tel. /58/ 737-02-21  w celu uzyskania informacji dotyczących możliwości i form kontaktu z dzielnicowym.

Zdjęcie

stopień, imię i nazwisko,
telefon służbowy

rejon służbowy

 

sierż. sztab.

Marcin Zaremski

tel. 588 91 07

kom. 571 335 266

dzielnicowy.kaliska1@gd.policja.gov.pl

 

 

Bartel Mały, Bartel Wielki, Biedaczek, Cegielnia, Cieciorka, Czarne, Czechowo, Czubek, Dąbrowa, Dunajki, Frank, Huta Kalna, Iwiczno, Kaliska, Kamienna Karczma, Kamionna, Kazub, Kocia Góra, Leśna Huta, Lipska Karczma, Lipski Młyn, Lubiki, Lubiki Małe, Łążek, Młyńsk, Okoninki, Okoniny, Piece, Płociczno, Podlesie, Smolnik, Stara Lipa, Strych, Studzienice,Trzechowo, Wygoninki.

Priorytetowy plan działania dzielnicowego:

w okresie od 01.07.2019 do 31.12.2019 roku, zakładanym celem do osiągnięcia jest ograniczenie zdarzeń drogowych, do których dochodzi wzdłuż drogi Iwiczno - Czarne w rejonie nabrzeża jeziora Trzechowskiego .

 

mł. asp.

Anna Słomińska

tel. 588 91 07

kom. 571 335 265

dzielnicowy.kaliska2@gd.policja.gov.pl

 

 

Szyszkowiec oraz Czarna Woda ulice:

A. Mickiewicza, Akacjowa, Brzozowa, Chojnicka, Cicha, Długa, Dworcowa, Jarzębinowa, Kamienna, Kręta, Kwiatowa, Leśna, Łąkowa, Mostowa, Okrężna, P. Szturmowskiego, Polna, Pomorska, Poprzeczna, Przemysłowa, Słoneczna, Słowackiego, Sosnowa, Starogardzka, Starowiejska, Topolowa, Wiśniowa, Wrzosowa, Zielona.

Priorytetowy plan działania dzielnicowego:

w okresie od 01.07.2019 do 31.12.2019 roku, zakładanym celem do osiągnięcia jest minimalizacja zdarzeń związanych z niszczeniem mienia oraz spożywaniem alkoholu w miejscach zabronionych, szczególnie w obrębie Stadionu Miejskiego w Czarnej Wodzie przy ul. Mickiewicza 8.

 

Metryczka

Data publikacji 18.06.2018
Data modyfikacji 01.08.2019
Podmiot udostępniający informację:
Komenda Powiatowa Policji w Starogardzie Gdańskim
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Marcin Kunka
Osoba udostępniająca informację:
Marcin Kunka Jednoosobowe Stanowisko ds Prasowo-Informacyjnych
Osoba modyfikująca informację:
Marcin Kunka
do góry