PP KALISKA - Komenda Powiatowa Policji w Starogardzie Gdańskim

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Uwaga! 

Podane adresy mailowe nie służą do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków oraz skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowi odbierają pocztę i telefony komórkowe w godzinach swojej służby. 


W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr alarmowy 112. W przypadku trudności w nawiązaniu kontaktu telefonicznego lub mailowego z dzielnicowym należy skontaktować się z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim pod nr tel. 4774 27 222 w celu uzyskania informacji dotyczących możliwości i form kontaktu z dzielnicowym.

Zdjęcie

stopień, imię i nazwisko,
telefon służbowy

rejon służbowy

 

sierż. sztab.

Marcin Zaremski

tel. 47 74 27 263

kom. 571 335 266

dzielnicowy.kaliska1@gd.policja.gov.pl

 

 

Bartel Mały, Bartel Wielki, Biedaczek, Cegielnia, Cieciorka, Czarne, Czechowo, Czubek, Dąbrowa, Dunajki, Frank, Huta Kalna, Iwiczno, Kaliska, Kamienna Karczma, Kamionna, Kazub, Kocia Góra, Leśna Huta, Lipska Karczma, Lipski Młyn, Lubiki, Lubiki Małe, Łążek, Młyńsk, Okoninki, Okoniny, Piece, Płociczno, Podlesie, Smolnik, Stara Lipa, Strych, Studzienice,Trzechowo, Wygoninki.

Priorytetowy plan działania dzielnicowego:

w okresie od 01.07.2020 do 31.12.2020 roku, zakładanym celem do osiągnięcia jest minimalizacja ilości odnotowywanych zgłoszeń o zakłócaniu porządku publicznego w rejonie dworca kolejowego w miejscowości Kaliska.

 

mł. asp.

Anna Słomińska

tel. 47 74 27 263

kom. 571 335 265

dzielnicowy.kaliska2@gd.policja.gov.pl

 

 

Szyszkowiec oraz Czarna Woda ulice:

A. Mickiewicza, Akacjowa, Brzozowa, Chojnicka, Cicha, Długa, Dworcowa, Jarzębinowa, Kamienna, Kręta, Kwiatowa, Leśna, Łąkowa, Mostowa, Okrężna, P. Szturmowskiego, Polna, Pomorska, Poprzeczna, Przemysłowa, Słoneczna, Słowackiego, Sosnowa, Starogardzka, Starowiejska, Topolowa, Wiśniowa, Wrzosowa, Zielona.

Priorytetowy plan działania dzielnicowego:

w okresie od 01.07.2020 do 31.12.2020 roku, zakładanym celem do osiągnięcia jest minimalizacja ilości odnotowywanych przypadków zakłócania porządku publicznego i ciszy nocnej na terenie Stadionu Miejskiego w miejscowości Czarna Woda.

 

Metryczka

Data publikacji : 14.01.2020
Data modyfikacji : 24.07.2020
Podmiot udostępniający informację:
Komenda Powiatowa Policji w Starogardzie Gdańskim
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Kierownik PP w Kaliskach
Osoba udostępniająca informację:
Marcin Kunka Jednoosobowe Stanowisko ds Prasowo-Informacyjnych
Osoba modyfikująca informację:
Marcin Kunka
do góry